Endüstriyel Temizlik Ürünleri

Ağır Yanmış Yağ Ve Kir Sökücü

Pormet Tuz Ruhu

Pormet Sıvı Arap Sabunu

Pormet Oda Parfümü

Çamaşır Suyu (Elde Ve Makinada)

Pormet Sıvı El Köpüğü

El Yıkama Maddesi

Ayak Dezenfekdanı

Ultra Çamaşır Suyu

Pormet Wc Temizleyici

Banyo Temizleyici

Sıvı Arap Sabunu

Pormet Çamaşır Suyu (elde ve makinada)

Aktif Oksijen Bazlı Ağartıcı

Snow Raider

Fırçasız Oto Yıkama Maddesi

Cam Suyu

Pormet Sıvı El Sabunu

Sıvı Sabun

Sıvı Ovma Kremi

Genel Yüzey Temizleyici

Pormet Genel Yüzey Temizleyici

Genel Temizleyici

Pormet Ultra Çamaşır Suyu

Lavabo Temizleyici

Pormet Banyo Temizleyici

Kireç Ve Pas Sökücü

Ağır Yanmış Yağ Ve Kir Çözücü

Pormet Tuz Ruhu 30 Kg

Pormet Sıvı El Sabun

Pormet El Sıvı Sabunu

Pormet Sıvı Sabun

Pormet El Sabun

Pormet El Köpüğü

Pormet Yumuşatıcı

Pormet Yumuşatıcı 30 Kg

Genel Temizlik Otomat

Sıvı Bulaşık Deterjanı

Pormet Sıvı Bulaşık Deterjanı

Bulaşık Deterjanı

Bulaşık Makinesi Deterjanı

Bulaşık Makinesi Parlatıcı

Pormet Sıvı Ovma Krem

İşletmelerin hijyenik ortamlar olması için, endüstriyel temizlik ürünleri vazgeçilmezler arasında yer alır. Gelişen sanayi  sektörü ile birlikte endüstriyel malzemelerde insanlar tarafından talebin artmasına neden oldu. Hedef kitlenin ihtiaçları doğrultusunda bir çok farklı alanda ürünler piyasadaki yerini almaya başladı. Bu sektörde kaliteli ve öncü firmaların ürünlerini tercih edilmesi her zaman için en iyi sonuca ulaşılmasını sağlar. Özellikle gıda üretimi firmaları ve toplu yaşam alanları olarak kullanılan ortamlar periyodik olarak temizlenmelidir. Sağlıklı çalışma alanları sağlıklı çalışanlar ve ürünleri beraberinde getireceği bilinci ile sizlere endüstriyel temizlik ürünleri seçenekleri ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.
 
Endüstriyel alanda kullanılan temizlik ürünleri ve deterjanlar hijyenin en iyi şekilde sağlanması adına güçlü kimyasallardan üretilir. Bu maddeler sayesinde temizliği yapılan alanların yağ, kir, bakteri ve mikroplardan arınması kolaylaşır ve tüketici sağlığı için sorunsuz sonuçlar elde edilir.
 
Bu bölümde endüstriyel kullanıma uygun olarak hazırlanmış olan temizlik ekipmanları, sert zemin temizleme ve bakım ürünleri gibi ihtiyaç duyulan çeşitli ürünler yer alırken, endüstriyel temizlik ürünleri sektöründe güvenli ve kaliteli seçeneklere ulaşabilirsiniz. 
Endüstriyel alanda temizlik adına ihtiyaç duyulan bir çok ekipman çalışma yerlerinizin hijyeni için sizlere sunulurken, insan sağlığı ön planda tutulmaktadır. Geniş yüzeylere sahip mekanlarda pratik temizleme çözümleri sunan bu ürünler, teknolojinin getirdiği yenilikler ile mermer, fayans, beton gibi sert yüzeylerden halı, döşeme, koltuk gibi bir çok alanda başarılı sonuçlar elde edilmesine yardımcı olmak adına, endüstriyel temizlik ürünleri başlığı adı altında hizmetinize sunulmaktadır. 
 
Hastane, okul, plaza, fabrika ve restaurantlar gibi kurum ve kuruluşların temizlik mazlemeleri ve ekipmanları satış ve tanıtımını görebileceğiniz sitemizde, daha steril ortamlarda yaşamak için, zengin ürün seçenekleri bulunmaktadır. Sizlere endüstriyel temizlik ürünleri sunan sitemizde kaliteli ürünleri bulabilir, hızlı teslimat hizmetimiz ile zaman kaybı olmadan temizlik adına güzel sonuçlara kavuşabilirsiniz. Ülkenin neresinden olursa olsun sipariş verme kolaylığı ile, uygun fiyata temizlik ürünlerine sahip olabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini esas alan çalışmalarımız dahilinde, endüstriyel temizlik ürünleri satın alarak sizlerde dilediğiniz ortamda hijyen ve temizliğin öncüsü haline gelebilirsiniz.